Výroba a rekonstrukce strojů

 

[index]Výroba a rekonstrukce strojů

jednoúčelové stroje

výrobní linky

manipulátory

podavače a odebírače

testovací stanice

kryty a konstrukční prvky (Al profily, ocel)

integrace robotů, manipulátorů a dopravníků

 

Kompletní dodávky řešíme dle požadavků zákazníka od volby řídícího systému, pneumatických a hydraulických komponent přes specielní zařízení až po jednotlivé snímače. Řešíme kompletně technologie pro libovolnou aplikaci strojů nebo výrobních linek, -tj. projekt, program, vlastní montáž, uvedení do provozu, garance. Samozřejmostí je využití vizualizací s chybovým nebo provozním hlášením a se zadáváním technologických dat.

Nahrazujeme klasickou regulační techniku

V některých případech nahrazujeme klasickou regulační techniku programovatelným řízením v již existujících rozvaděčích, abychom minimalizovali nároky na přestavbu elektroinstalace, která je jinak funkční. Vzhledem k vysoké variabilitě řídicích systémů lze vyprojektovat zakázku přesně podle potřebytak, aby poměr výkon - cena byl co nejvýhodnější. Při těchto kompletních zakázkách automatizujeme jak zcela nově vyrobené technologie nebo stroje, tak i modernizujeme řízení pro již funkční stroje či linky v rámci přestavby nebo generální opravy.

Inovace po etapách

Jako velmi výhodné se u volně programovatelných automatů nabízí možnost inovace po jednotlivých etapách tak, aby se nutnost prostojů snížila na minimum, případně se tím rozložila celá investice do delšího času. Při rekonstrukcích lze také komunikovat a spolupracovat s již stávajícím řízením, a to i reléovým. Tyto možnosti jsou u klasického řízení velmi omezeny.

Moderní design strojů

Design strojů tvoříme dle požadavků zákazníka s ohledem na funkčnost a moderní vzhled a předevšim ochranu obsluhy stroje. Nosné konstrukce jsou tvořeny s ohledem na mechanické namáhání od lehkých hliníkových profilů až po svařence. Ochranné kryty jsou většinou tvořeny hliníkovými konstrukcemi s plexi nebo jinou výplní.

adultporn.cc